Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 913) oraz psycholożką. Obecnie jestem w trakcie akredytowanego kursu superwizora – dydaktyka i prowadzę superwizję psychoterapii.
Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Łódzkim. Z wyróżnieniem ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Warszawie.
Bliskie są mi także Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz Terapia Schematu, których elementy integruję w swojej pracy, w zależności od potrzeb pacjenta oraz konceptualizacji przypadku. Korzystam z metod o potwierdzonej naukowo skuteczności, dbając jednocześnie o indywidualne podejście i elastyczność terapeutyczną.
Wykorzystuję narzędzia psychoterapeutyczne dostosowane do trudności zgłaszanych przez klienta, by jak najskuteczniej realizować wspólnie ustalone cele.
Kieruję się przede wszystkim wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Niezwykle istotne dla mnie jest, by druga osoba czuła się bezpiecznie i komfortowo w naszej relacji.
Dbam, by była rozumiana i wysłuchana. Ważne są także pełna akceptacja, otwartość i empatia. Skupiam się przede wszystkim na potrzebach moich pacjentów. Wspieram w zmianie, która ma ich prowadzić do czerpania satysfakcji z codziennego funkcjonowania. Towarzyszę i uczę, jak doświadczać swojego życia w jak najlepszej jakości.
W swojej pracy – zarówno terapeutycznej, jak i superwizorskiej – szczególną wagę przywiązuję do relacji opartej na bezpieczeństwie, autentyczności i szacunku.
Zależy mi, by przekazywana wiedza psychologiczna była użyteczna. Dlatego też od kilku lat wdrażam ją poprzez prowadzenie szkoleń, warsztatów, wykładów i webinarów dla:
Wybrane konferencje i szkolenia:
- Grupowa terapia poznawczo behawioralna , Cresentia
- Międzynarodowa Konferencja Naukowa PTTPB, „Terapia poznawczo-behawioralna wobec współczesnych wyzwań”
- „Skuteczne działanie w stresie – poznawczo behawioralny program profilaktyki”, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej
- Międzynarodowa Konferencja Naukowa PTTPB, „Terapia poznawczo-behawioralna. Psychoterapia nie tylko indywidualna”
- Konferencja „Uzależnienia a Wyzwania Terapii i Edukacji”, Uniwersytet Medyczny, Fundacja Vis Salutis, Łódź
- Konferencja Naukowa pt. „Zaburzenia psychiczne i somatyczne w przebiegu uzależnień. Zagrożenia cywilizacyjne we współczesnym świecie”, Wolmed
- Konferencja „Psychoterapia poznawczo-behawioralna trudnych pacjentów ze skomplikowanymi problemami i wysokim ryzykiem samobójstwa – Cory F. Newman”, SWPS, Warszawa
- Szkolenie „Fobia społeczna - Thomas Heidenreich”, SWPS, Warszawa
- Szkolenie ze Stosowanej Analizy Zachowania, Centrum Terapii Behawioralnej – certyfikat (uzyskane uprawnienia)








